Úvod » O výrobci Primordial

O výrobci Primordial 

Mister Pet, italská společnost vyrábějící krmivo pro psy a kočky Primordial, je pod exkluzivní kontrolou rodiny Gambarelli, která dohlíží na každou strategickou divizi společnosti. Nachází se na kopcích okolo Parmy, oblasti známé jako italské údolí jídla, kde je kultura jídla hluboce zakořeněna v rituálech lidské zkušenosti a  rituálech přírody. Všechno v  údolí jídla se točí okolo jídla a produktů nejvyšší kvality, které jsou známy a ceněny po celém světě.

Tady vzniká krmivo pro psy za použití nejvybranějších ingrediencí selektovaných a sledovaných během celého zásobního procesu, tvořeno zkušenostmi lidí oddaných kvalitě bez kompromisů.

Mister Pet, to jsou přírodní produkty s masem vařeným jedině v páře, obohaceným léčivými bylinkami, ovocem a zeleninou, aby se zajistil správný přísun vitaminů vyžadovaných přirozeností vašeho psa nebo kočky.

 

Máte zájem vyzkoušet granule Primordial?

Primordial granule - objednatPokud máte zájem dopřát svému miláčkovi granule Primordial, objednejte je u Grandom a uvidíte sami, jak mu budou chutnat!

Dopřejte mu potěšení vyrobené v oblasti, kde vznikají pochoutky chutnající člověku i zvířeti!

 

 

zajímavé služby