Úvod » Primordial granule pro psy

Primordial granule pro psy 

Primordial granule Kuře & Mořská ryba pro štěňata

Granule obsahují kuřecí maso, striktně z volného výběhu, poskytuje jednoduše stravitelné bílkoviny a atraktivní chuť, kterou psi milují.

Dále granule obsahují mořské ryby bohaté na minerální soli poskytují snadno stravitelné bílkoviny a, jako všechny ryby, jsou bohaté na omega 3 mastné kyseliny.

Ovoce a zelenina bohaté na vitaminy, minerály a fytonutrienty, trávicí vlastnosti ananasu, antioxidační funkce granátového jablka a  šípku a  podpora jater ze strany ostropestřce dodávají tomuto krmivu dokonalou rovnováhu chuti a živin.

Jedná se o skutečně holistický produkt, který aktivně přispívá k celkovému zdraví psa.

číst dál...

Primordial granule Kachna & Pstruh mini

Primordial granule Kachna a Pstruh mini kompletní bezobilné krmivo pro psy bohaté na proteiny vysoké biologické hodnoty a obsahuje vhodnou kompozici aminokyselin.

Kachní maso, striktně z volného výběhu, poskytuje kompletní bílkoviny a atraktivní chuť, kterou psi milují.

Pstruh, ryba žijící pouze v čistých a čirých vodách, poskytuje snadno stravitelné bílkoviny a, jako všechny ryby, je bohatý na omega 3 mastné kyseliny, které vykonávají důležitou kosmetickou funkci na kůži a  srsti a jsou velmi prospěšné pro kardiovaskulární systém (srdce a  cévy).

číst dál...

Primordial granule Jehněčí & Tuňák

Primordial Jehněčí a Tuňák jsou kompletní bezobilné granule pro psy bohaté na proteiny vysoké biologické hodnoty a obsahuje vhodnou kompozici aminokyselin.

Jehněčí maso, striktně z volného výběhu, poskytuje kompletní bílkoviny a atraktivní chuť, kterou psi milují.

Tuňák nabídne snadno stravitelné bílkoviny a je bohatý na omega 3 mastné kyseliny, které vykonávají důležitou kosmetickou funkci pro kůži a srst a jsou velmi prospěšné pro kardiovaskulární systém (srdce a  cévy).

číst dál...

Primordial granule Bůvol & Makrela

Primordial Buvol a Makrela jsou kompletní bezobilné granule pro psy s neobvyklým zdrojem bílkovin, který představuje nízké riziko alergie, ale vysokou biologickou hodnotu.

Buvolí maso, šlechtěné a  chované striktně v Itálii, poskytuje kompletní bílkoviny a atraktivní chuť, kterou psi milují.

Lovená makrela, jako všechny ryby, je bohatým zdrojem omega 3 mastných kyselin, které vykonávají důležitou kosmetickou funkci pro kůži a srst a  jsou velmi prospěšné pro kardiovaskulární systém (srdce a cévy). Makrela je též bohatá na minerální soli a její bílkoviny jsou snadno stravitelné.

číst dál...

Primordial granule Kuře & Losos

Primordial Kuře a Losos jsou kompletní bezobilné granule pro psy, vysoce stravitelné krmivo bohaté na proteiny vysoké biologické hodnoty a obsahuje vhodnou kompozici aminokyselin.

Kuřecí maso, striktně z volného výběhu, poskytuje snadno stravitelné bílkoviny a  atraktivní chuť, kterou psi milují.

Losos, jako všechny ryby, je bohatým zdrojem omega 3 mastných kyselin, které vykonávají důležitou kosmetickou funkci pro kůži a srst a jsou velmi prospěšné pro kardiovaskulární systém (srdce a cévy). Dále je bohatý na minerální soli a jeho bílkoviny jsou snadno stravitelné.

číst dál...

Primordial granule Kachna & Pstruh

Kompletní krmivo pro dospělé psy.

Primordial granule Kachna a Pstruh mini kompletní bezobilné krmivo pro psy bohaté na proteiny vysoké biologické hodnoty a obsahuje vhodnou kompozici aminokyselin.

Kachní maso, striktně z volného výběhu, poskytuje kompletní bílkoviny a atraktivní chuť, kterou psi milují.

Pstruh, ryba žijící pouze v čistých a čirých vodách, poskytuje snadno stravitelné bílkoviny a, jako všechny ryby, je bohatý na omega 3 mastné kyseliny, které vykonávají důležitou kosmetickou funkci na kůži a  srsti a jsou velmi prospěšné pro kardiovaskulární systém (srdce a  cévy).

číst dál...

Primordial granule Vysoká zvěř & Krocan

Primordial Vysoká zvěř a Krocan je kompletní vysoce stravitelné bezobilné krmivo pro psy bohaté na bílkoviny vysoké biologické hodnoty.  

Vysoká zvěř, striktně z volného výběhu, je neobvyklým zdrojem bílkovin, který představuje nízké riziko alergie a atraktivní chuť, kterou psi milují.

Krůtí maso poskytuje lehce stravitelné bílkoviny a vhodnou kompozici aminokyselin.

číst dál...

Filosofie granulí pro psy Primordial

Granule pro psy, které respektují pradávné a přírodní výživové instinkty psů.

Primordial granule pro psy vyrábí firma Mister Pet, italská společnost, která se nachází na kopcích okolo Parmy. Tato oblast je známá jako italské údolí jídla, kde je kultura jídla hluboce zakořeněna v rituálech lidské zkušenosti a  rituálech přírody.

granule pro psy / Primordial granule Mister Pet 5Psi jsou, anatomicky vzato, masožravci, což dokazuje jejich žvýkací soustava (zuby a čelisti) a krátký zažívací trakt. Proto preferují jídelníček bohatý na maso (bílkoviny) a chudý na obiloviny (uhlohydráty). Díky absenci obilovin a 70% obsahu vybraného masa udržuje řada Primordial Grain Free glykemický index nízko. Primordial  granule pro psy obsahují 35 % čerstvého masa, navíc zajistí pro psa atraktivní chuť a snadnou stravitelnost.

Celý obsah granulí je spařený, aby se zachovala celistvost bílkovin a jejich vstřebatelnost. Široká škála masa a ryb je vybírána na základě jejich biologické hodnoty a výživových vlastností, stejně jako na základě místa původu. Primordial  granule pro psy obsahují pouze maso z farem, které ctí etické principy zacházení se zvířaty.

Obiloviny nejsou součástí instinktivních nutričních návyků psů a koček. Proto je celá řada granulí pro psy Primordial bezobilná.

Zelenina, která je použita při výrobě granulí pro psy Primordial, má nízký obsah uhlohydrátů a byla vybrána tak, aby byl glykemický index konstantní a aby nabídla adekvátní různorodost, která zajistí energii a pevné zdraví zvířete. Primordial  granule pro psy obsahují 30 % zeleniny a jsou tak bohaté na aktivní látky a esenciální oleje. To dělá z tohoto holistického krmiva pro psy ideální volbu pro dobře vyvážený jídelníček psů. Vybrané druhy zeleniny pro udržení stále nízkého glykemického indexu, ovoce bohaté na vitaminy, dobře vstřebatelné minerály, přírodní polyfenoly a obohacující látky. Antioxidanty, léčivé rostliny, fytonutrienty, které mají pročišťující účinek a chrání játra. Všechno jsou to složky, které by zvíře běžně a  přirozeně našlo v přírodě a které přispívají k jejich zdraví.

granule pro psy / Primordial granule Mister Pet 20

Máte zájem vyzkoušet granule Primordial?

Primordial granule - objednatPokud máte zájem dopřát svému miláčkovi granule Primordial, objednejte je u Grandom a uvidíte sami, jak mu budou chutnat!

Dopřejte mu potěšení vyrobené v oblasti, kde vznikají pochoutky chutnající člověku i zvířeti!

 

 

zajímavé služby